Novinky

Sezóna chemických peelingů je zpět

Hrubá a přesušená pleť, nově vzniklé pigmentové skvrny, nepravidelný odstín pleti. To vše chemické exfolianty velmi účinně vyřeší. A protože sluneční záření ztrácí na intenzitě, je na ně ten pravý čas.

Nová řada Gerard’s Genactive – Infuze mládí

 

 

Nové ošetření GOLD EXPRESS
Exkluzivní omlazující péče s práškem z 24-karátového zlata a kyselinou hyaluronovou. Intenzivně pokožku omlazuje, vyživuje a revitalizuje. Prokysličuje a zpevňuje pleť. Díky kyselině hyaluronové hloubkově hydratuje a vyplňuje vrásky. Účinně pokožku regeneruje a mírní známky stárnutí. Nádherně pleť rozjasní a prozáří. Cena 1 200,- Kč.Zimní ošetření pleti_maska pro pleť zlatá gold exklusive

Naše pleť přímo volá po obnově a regeneraci
Revitalizační, zesvětlující, projasňující a proti vrásková péče s vitaminem C přináší řadu blahodárných účinků. Vitaminová maska v kombinaci s ampulkami Vitamin C představuje optimální volbu. Díky vysokému obsahu přírodního vitaminu C pleť obnoví, rozjasní ji, zpevní a úžasně omladí. Cena kosmetického ošetření 1 200,- Kč

Kosmetické ošetření pleti s vitaminem C, regenerace pleti, obnova pleti

Parafínový zábal na ruce
Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která má jak zdravotní tak i estetické účinky. Pomerančový parafín je ideální pro ošetření zralé a vysušené pokožky, vypíná, zjemňuje a zanechává ruce hladké a jemné. Uvolňuje svaly a klouby, příjemně prohřívá pokožku, vyživuje a zpevňuje nehty.

  • Cena ke kosmetickému ošetření 100,- Kč
  • Cena samostatně 200,- Kč

Kosmetické služby Praha 1, parafínový zábal na ruce

Chcete ušetřit čas i peníze? Během kosmetického ošetření zeštíhlující zábal na břicho i stehna „Thermo-Active modeling gel“. Oddejte se hýčkání!

  • pomáhá zbavit se i té nejodolnější celulitidy, zvyšuje elasticitu pokožky, zpevňuje pokožku, prokrvuje problematické partie, odvádí zadržovanou vodu
  • hřejivý účinek urychlí proces odbourávání tuků

Kosmetička Praha 1, zábal modeling gel, kosmetička praha

2022: Školení nové kosmetiky Gerard’s a Thalaspa

2019: Školení nové kosmetiky Gerard’s Genactive
– školení nové řady značkové kosmetiky Gerard’s Genactive

Kurz Mesosystem-Správná volba chemického peelingu

Zúčastnila jsem se kurzu Mesosystem-Správná volba a aplikace chemických peelingů: jednosložkový či kombinovaný. Druhy a koncentrace chemických peelingů a jejich využití dle stavu pleti a problematiky klienta.  

Jarní prezentace kosmetiky 2018

10. 4. 2018

Zúčastnila jsem se Jarní prezentace kosmetiky 2018. Nová produktová řada koncentrátů v ampulích vyvinuta na základě nejnovějších technologií a z prvotřídních ingrediencí. Pro různé typy pleti a jejich specifické potřeby. Zařazuji do všech kosmetických programů.